atrakcje

Ruska bania

WYJĄTKOWY SEANS… wzmacniający odporność i charakter. Bania to wykonana z naturalnego drewna tradycyjna sauna opalana drewnem znana najczęściej jako ruska bania. Jeśli jednak myślicie że to tylko po prostu zwykła sauna, to skorzystajcie koniecznie z naszego rytuału.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację. Ruska bania opalana jest tradycyjnie drewnem, co powoduje, iż należy ją nagrzewać nawet już na 1-2 dni przed zaplanowanym rytuałem.

JAPOŃSKA BECZKA

Tu można siedzieć wygodnie w gorącej parującej wodzie, popijać drinki, a nad głową mieć rozgwieżdżone niebo. Wokół cisza i las.

To wszystko pomaga się pozbyć się stresów i nerwowego napięcia, zmniejszyć czy wyeliminować ból. Kto nie zażywał kąpieli pod gwiazdami, siedząc w gorącej wodzie ze szklaneczką czegoś mocniejszego ten musi koniecznie spróbować

 

Sauna infrared

Sauna infrared, czyli tzw. sauna na podczerwień jest doskonałą opcją dla osób, które nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej czy mokrej. W dobrze już znanych saunach wysokotemperaturowych spotkamy się z dużą wilgotnością powietrza. 

Skóra zostaje oczyszczona z toksyn, będzie miała ładniejszy wygląd, a cellulit zostanie zredukowany. 

KABINA PAROWA

doskonały sposób na orzeźwienie, pobyt w łaźni parowej zmniejsza napięcie mięśni, wygładza i nawilża skórę.Dla osób źle znoszących wysokie temperatury łaźnia parowa jest idealnym miejscem. Jednorazowa kąpiel w łaźni może trwać nawet do kilkudziesięciu minut. Łaźnia parowa różni się od sauny suchej temperaturą 43-50C i wilgotnością do 100%

WYCIECZKI QuADAMI

Do dyspozycji gości posiadamy dwa Quady przeprawowe oraz komplet wysposażenia (kaski, buty, rękawice).Piękne okoliczności przyrody oraz architektura drewnianych domów sprawi że podróż quadami będzie niezapomnianym przeżyciem. 

rowery

Udostętpniamy je bezpłanie dla każdego z naszych gości.